ML Cars

Keramická ochrana laku

Keramická ochrana laku


MAYVINCI MK4

MAYVINCI Mk 4 se skládá z Nano částic spojených s SiO2, který je chemicky inertní, vysoce odolný proti poškrábání jako keramická membrána, která poskytuje ohromující ochranu a voskovaný vzhled. Ochrana laku je uváděna na 18 měsíců dle starostlivosti o lak.

Tloušťka jedné vrstvy 2,5μ, standardně stačí jedna vrstva a při nanesení 2 vrstev se vytvoří vrstva 3,5μ.

Cena od 6 000,-

MAYVINCI C-16

Průlom ve vodní keramické chemii SiO2. C16 poskytuje membránu s ochrannou proti nečistotám na lakovaném povrchu se synergií hydrofobních a samočisticích vlastností, jasnost a lesk, který C16 představuje, zaručuje výrazné zlepšení a ochranu. Lesk měřitelný na C16 je až 95 GU ve 20°. C16 ochrání povrch na cca 36 měsíců.

Tloušťka jedné vrstvy 3-4μ, standardně stačí jedna vrstva a při nanesení 2 vrstev se vytvoří vrstva 4,5μ.

Cena od 10 000,-

MAYVINCI WHEEL GUARD

Wheel Guard nabízí jedinečnou vazbu s automobilovými koly, ale i všemi kovy jako jsou koncovky výfuku a motorové části. Silná nepropustná membrána v kombinaci s organickými a anorganickými složkami SiO2, které odpuzují brzdový prach, silniční špínu a odolává vysokým teplotám. Extrémně nízká povrchová energie filmu spolu s inherentním antistatickým mechanismem odolává přilnavosti veškerým vnějším vlivům. To výrazně zvyšuje výsledky čištění. Wheel Guard dosahuje extrémního lesku se samoopravovací schopností.


Tloušťka jedné vrstvy 3-4μ, standardně stačí jedna vrstva a při nanesení 2 vrstev se vytvoří vrstva 4,5μ.

Cena od 3 600,-

MAYVINCI AYANMO

Glass coat Mayvinci "Ayanmo" má mimořádnou přilnavost k povrchu. Molekulární morfologie přináší tvrdost a elasticitu. Jedinečný prvek v povlaku umožňuje AYANMO pracovat s nižší povrchovou energií, zatímco působí proti statickým vlastnostem, které vytvářejí odpudivou vrstvu proti vodě a nečistotám. Působí jako absorbér ultrafialového záření. Ayanmo disponuje nejvyšší naměřitelnou hodnotou lesku, jaká kdy byla zdokumentována na jakémkoli nano-keramickém nátěru. Díky morfologické složce disponuje Ayanmo samoopravovacím efektem pod přímým sluncem nebo fénem. Ochrání povrch na cca 60 měsíců.

Tloušťka jedné vrstvy 4-5μ, standardně stačí jedna vrstva a při nanesení 2 vrstev se vytvoří vrstva 6,5μ.

Cena od 15 000,-


MAYVINCI OVERCOAT

Hydrofobní ochrana nano coatu, který nabízí mikroskopickou keramickou matrici s ochranou SiO2, která chrání proti oxidaci a zároveň zvýrazňuje hluboký lesk Mayvinci.

OVERCOAT se nanáší na vyzrálý lak (po cca 16ti hodinách) jemným rozprachem a vyleštěním mikrovláken. Životnost OVERCOAT v středoevropských podmínkách je cca 3 měsíce. Nanáší se po umytí a osušení povrchu. OVERCOAT je možné nanášet na lakované povrchy, hliník, chrom a plast.

Cena -